Ceylan Koynat

Ceylan Koynat, 15 Ekim 1989 tarihinde İzmir şehrinde doğmuş bir şarkıcıdır ve boyu 168 cm’dir.

Ceylan Koynat Hakkında Bilgiler

Ceylan Koynat Boyu Kaç cm?

168 cm boyundadır.

Ceylan Koynat Yaşı Kaç?

35 yaşındadır.

Ceylan Koynat Nereli?

İzmir – Yeşilyurt doğumludur.

Ceylan Koynat Kaç Kilo?

56 kg

Ceylan Koynat Hangi Burç?

Terazi

Ceylan Koynat Mesleği

Şarkıcı

Ceylan Koynat Kimdir?

Ceylan Koynat, 15 Ekim 1989 tarihinde İzmir Yeşilyurt’ta doğmuştur. Aslen Bitlislidir, ancak doğduktan sonra ailesiyle birlikte İstanbul’a taşınmıştır. Ortaokul döneminde bir etkinlikte şarkı söylemesiyle, bağlama virtüözü olan Sezgin Yaman tarafından fark edilmiştir. Bu deneyim onun müzikle olan ilgisini daha da güçlendirmiştir. Koynat, Halk Eğitim Merkezi’nde eğitim almış ve üç yıl boyunca müzik eğitimine devam etmiştir.

Hocası olan Adem Sevinç Bey, Koynat’ın sesini çok beğenmiş ve onun gelişimi için desteklemiştir. İlk stüdyo deneyimini “Eziz Dostum” türküsüyle yaşamıştır. Bu deneyim onun müzik kariyerinin başlangıcını oluşturmuştur. Ünlü menajer Mehmet Güçlü aracılığıyla, Koynat birçok müzik öğretmeniyle tanışmış ve çeşitli sanatçılara vokal olarak eşlik etmiş ve aynı ekipte çalışmıştır.

Koynat, Terazi burcudur. Günümüzde müzik çalışmalarına çeşitli albümler ve single’larla devam etmektedir. Müzik kariyerindeki başarılarıyla dikkat çeken Koynat, kendine özgü sesi ve yorumuyla dinleyicilerin beğenisini kazanmaktadır.

Bilgi Değer
Adı Ceylan Koynat
Doğum Tarihi 15 Ekim 1989
Boy 168 cm
Yaş 35
Doğum Yeri İzmir – Yeşilyurt
Kilo 56 kg
Burç Terazi
Meslek Şarkıcı

Yorum yapın

1melek.com