Şahan Gökbakar

Şahan Gökbakar, 22 Ekim 1980 tarihinde İzmir şehrinde doğmuş bir komedyendir ve boyu 183 cm’dir.

Şahan Gökbakar Hakkında Bilgiler

Şahan Gökbakar Boyu Kaç cm?

183 cm boyundadır.

Şahan Gökbakar Yaşı Kaç?

44 yaşındadır.

Şahan Gökbakar Nereli?

İzmir doğumludur.

Şahan Gökbakar Eşi Kim?

Selin Gökbakar (e. 2015)

Şahan Gökbakar Kaç Kilo?

121 kg

Şahan Gökbakar Hangi Burç?

Terazi

Şahan Gökbakar Kimdir?

Şahan Gökbakar: Türk Sinemasının Komedi Dehası

Şahan Gökbakar, 22 Ekim 1980 tarihinde İzmir’de doğmuş, Türk komedyen ve oyuncudur. 183 cm boyundaki Gökbakar, Türk sinemasına komedi türünde yaptığı katkılarla tanınır ve sevilir.

44 yaşındaki Şahan Gökbakar, Türk sinemasının önde gelen isimlerinden biridir. İzmir doğumlu olan Gökbakar’ın eşi Selin Gökbakar’dır ve 2015 yılında evlenmişlerdir. Şahan Gökbakar’ın kilosu 121 kg’dır. Terazi burcu olan Gökbakar, sahip olduğu mizahi yetenek ve komik duruşuyla Türkiye’de geniş bir hayran kitlesine sahiptir.

Gökbakar’ın kariyerindeki en önemli dönüm noktalarından biri, Recep İvedik film serisidir. İlk başrol deneyimini 2008 yapımı Recep İvedik’te yaşayan Gökbakar, bu karakterle Türk sinemasının fenomenlerinden biri haline gelmiştir. Yaratıcısı, yapımcısı, senaristi ve başrol oyuncusu olduğu Recep İvedik serisi, Türkiye’de tüm zamanların en çok izlenen ve sinemada en çok gişe yapan film rekoruna sahiptir. Şahan Gökbakar’ın yetenekleri sadece Recep İvedik serisiyle sınırlı değildir. 2006 yapımı Gen filmiyle sinema dünyasına adım atan Gökbakar, çeşitli projelerde yer alarak kendini kanıtlamıştır.

Türk sinemasının komedi dehası olarak tanımlanan Şahan Gökbakar, mizahi yetenekleri ve yaratıcılığıyla Türk izleyicisine keyifli ve unutulmaz anlar yaşatmaya devam etmektedir. Gelecekte de sinema dünyasında önemli projelere imza atması beklenen Gökbakar, Türk sinemasının en parlak yıldızlarından biri olarak kabul edilmektedir.

Bilgi Değer
İsim Şahan Gökbakar
Doğum Tarihi 22 Ekim 1980
Doğum Yeri İzmir
Boy 183 cm
Yaş 44
Eşi Selin Gökbakar (e. 2015)
Kilo 121 kg
Burç Terazi

Yorum yapın

1melek.com Almanca A1 Dersleri infopaylasim.com